V zakončení sme slabí, presilovky tragédia ...

Belasí nedokázali zvíťaziť ani v druhom zápase v novej sezóne, absolútne ich zradila koncovka.

Ani druhý zápas v sezóne 2015/2016 nepriniesol hráčom HC Slovan Bratislava vytúžené body. Hoci mali proti Amuru Chabarovsk drvivú streleckú prevahu, ani raz nedokázali puk dostať za bránkovú čiaru. "Prvá tretina bola celkom dobrá, tam sme šliapali, dostali sme ich pod veľký tlak. Ale v zakončení sme slabí, nikto veľmi nestojí pred bránkou, gólman všetko videl a všetko pochytal. Nedali sme prvý gól a dostali sme sa do kŕča. Presilovky z našej strany sú tragédiou a od toho sa to všetko  odvíja," nebral si servítku pred ústa Václav Nedorost.Hoci belasí odohrali omnoho lepšie stretnutie než proti Vladivostoku, ich hre stále niečo chýba. "Je síce začiatok sezóny, ale to je pre všetkých rovnaké. Mali sme teraz súperov, ktorých by sme mali porážať. Keď k nám príde CSKA, tak pri takomto prístupe dostaneme v prvej tretine päť gólov. Do ďalších duelov musíme nastúpiť tak, ako v tomto zápase, ale musíme dať prvý gól, aby sme sa trochu upokojili. Pretože jeden gól nás zrazí na kolená a my sme potom takmer nedokázali vystreliť na bránku," vyjadril sa bez obalu český center.