Logo

Správy

SlovanPositive

V utorok proti Sibiru

0 0

Zápasy na treťom výjazde HC SLOVAN pokračujú v rýchlom časovom slede, už v utorok o 14:30 h (SELČ) odohrajú belasí tretí duel v Novosibirsku.

$article->fk_main_image->title

HC SLOVAN nastupuje proti tímu, ktorý sa vôbec ako prvý v tejto sezóne odhodlal k trénerskej výmene. Sibiru začiatok sezóny vôbec nevyšiel, čo si odniesol tréner  Vladimír Jurzinov. Toho vystriedal Bielorus Alexander Andriejevskij, no ani pod jeho vedením sa výsledky nezlepšili.

Sibir získal body prvýkrát až v trinástom kole, keď zdolal Viťaz Podoľsk tesne 4:3, druhú výhru zaknihoval včera na domácom ľade s Rigou 6:3. Zlé výkony stáli miesto v mužstve aj legionárov, z tímu odišiel Jonas Enlund i Julius Junttila.  Zo zahraničných hokejistov zostal Francúz Charles Bertrand, Fín Jukka Peltola, Kanaďania Cory Emmerton Danny Taylor.

Defenzíva tímu sa rozrástla o bývalého zadáka Kunlunu Pavla Vorobjova, kanadské bodovanie bekov vedie Oleg Piganovič, v minulosti kapitán Neftechimiku Nižnekamsk. Známe je aj meno Roman Savčenko. Obrancovia príliš nepomáhajú brankárskej dvojici Alexej Krasikov, Danny Taylor. Obaja si medzi sebou delia jednotlivé zápasy, no ich úspešnosť je pod 90%.

V útoku má Sibir značný potenciál. Okrem už spomenutých legionárov, sa góly očakávajú od Envera Lisina či Jegora Dugina, ktorý si minulý rok v Novgorode pripísal 29 kanadských bodov. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem