Rozhodujúci zápas série v Bratislave

Hokejoví fanúšikovia v Bratislave si budú môcť vychutnať siedmy rozhodujúci zápas série medzi Donbassom Doneck a Dinamom Riga v pondelok o 19:00 v SLOVNAFT Arene.

Dôvodom zmeny dejiska siedmeho zápasu atraktívnej štvrťfinálovej série z Donecku do bratislavskej SLOVNAFT Areny je nepriaznivá politická situácia v krajine nášho východného suseda. V rokovaniach o dejisku zápasu pripadala do úvahy aj metropola Českej republiky – Praha, napokon však na základe predbežnej dohody medzi vedením KHL a generálnym manažérom Donbassu Doneck padlo rozhodnutie o domovskom stánku ukrajinského klubu pre siedmy zápas na jednu z najmodernejších arén v Eúrope, SLOVNAFT Arenu.  O potrebe odohrať siedmy duel rozhodla dnes Riga, ktorá na domácom ľade zdolala Donbass Doneck 2:1 a vyrovnala stav série na 3:3, pričom na zápasy už prehrávala 1:3.Fanúšikovia si môžu kúpiť vstupenky na rozhodujúci súboj o postup do konferenčného semifinále v sieti Ticketportal. Vstupenky budú k dispozícii aj v pokladni na zimnom štadióne v pondelok od 14:00. Držitelia súčasných permanentiek "HC SLOVAN – KHL 2013/2014" majú vstup na tento zápas v cene permanentky.Ceny vstupeniek:
Typ vstupenkyCenaSektory
Premium (sideline)€ 10 ,-A3, A4, A5, A9, A10, A11, B2, B3, B4, B8, B10, B11