V Slovane zostáva Michal Hlinka a Patrik Bačík

Vedenie HC SLOVAN si novými kontraktmi zaviazalo dvoch mladíkov.

Michal Hlinka začne v Slovane svoju druhú sezónu. Dvadsaťtriročný útočník sa v minulom ročníku KHL zaradil aj napriek mladšiemu veku medzi platných útočníkov. Jeho bojovnosť si pochvaľovali aj skúsení Jeff Taffe a Jonathan Cheechoo, ktorým robil spoločnosť v prvej formácii. Hlinka si v 43 zápasoch pripísal do štatistík 11 bodov, navyše v štatistikách plus/mínus bol najlepším hráčom mužstva. S vedením HC SLOVAN sa dohodol na novom ročnom kontrakte s platnosťou do 30. apríla 2018.
V mužstve Slovana zostáva najbližšie dve sezóny aj obranca Patrik Bačík. Rodák z Bratislavy pôsobí v klube už od mládežníckych kategórí. Do KHL prvýkrát nazrel po absolvovaní projektu slovenskej dvadsiatky v ročníku 2015/16, kedy si pripísal dva zápasy a zvyšok sezóny zbieral skúsenosti v extraligovom mužstve Martina. V nedávno skončenej sezóne si už v nadnárodnej súťaži pripísal na konto 45 stretnutí a v nich 3 kanadské body. Dvadsaťdvaročný bek má za sebou tiež štarty na svetových šampionátoch do 18 a 20 rokov.

HC SLOVAN Bratislava blahoželá obom hokejistom k novým kontraktom a praje im úspešnú sezónu.
V najbližších dňoch zverejní HC SLOVAN ďalšie predĺženia zmlúv a podpisy nových hráčov pre ročník KHL 2017/2018.