Logo

Správy

Doma Vonku

Trojica talentovaných útočníkov v Slovane

0 0

Vedenie klubu sa na kontraktoch dohodlo s trojicou mladých perspektívnych útočníkov Marekom Slobodom, Eduardom Šimunom, Jegorom Baranovom.

$article->fk_main_image->title


Odchovanec HC SLOVAN a rodený Bratislavčan Marek Sloboda (nar. 1997)vkročil do nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy v minulej sezóne ako ročníkový limit. Svojimi výkonmi nesklamal, celkom sa predstavil v 25 zápasoch základnej časti. V minulosti tiež pôsobil vo výberoch slovenskej reprezentačnej dvadsiatky, za ktorú odohral aj svetový šampionát do 20 rokov. Na klubovej úrovni získal okrem Slovana skúsenosti aj v Česku, kde bol členom tímu Českých Budejovíc.

Nováčikom v kádri belasých bude 23 – ročný člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie,  utočník Eduard Šimun. Robustný center obliekal naposledy dres extraligových Nových Zámkov, odkiaľ si dobrými výkonmi vyslúžil práve miesto v seniorskom výbere Slovenska. Stredný útočník v minulosti hral aj za Duklu Trenčín, HC Pardubice, sezónu strávil aj v mládežníckej súťaži v Spojených štátoch. 

V prvom mužstve Slovana sa objaví aj Jegor Baranov, ktorý sa rovnako s vedením klubu dohodol na lontrakte pre nadchádzajúci ročník. Šikovný útočník má šancu objaviť sa v našich dueloch ako ročníkový limit (1998).  Bodovo produktívne sezóny zažil hokejista v našich mládežníckych kategóriach. 

HC SLOVAN Bratislava blahoželá nádejným útočníkom k zmluvám a verí, že sa v našom drese presadia v stretnutiach nadnárodnej KHL v blížiacej sa sezóne. 

Sledujte aj Vy naživo domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v najlepšej európskej súťaži. Permanentky na ročník KHL 2018/19 už v predaji.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Fominykh Daniil 0 0
3. Bezák Adam 0 0
4. Jääskeläinen Joona 0 0
5. Takáč Samuel 0 0
6. Rapuzzi William 0 0
7. Krakovský Luca 0 0
8. Golian Andrej 0 0
9. Sukeľ Jakub 0 0
10. Gachulinec Daniel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem