Logo

Správy

Doma Vonku

Trojica talentovaných útočníkov v Slovane

0 0

Vedenie klubu sa na kontraktoch dohodlo s trojicou mladých perspektívnych útočníkov Marekom Slobodom, Eduardom Šimunom, Jegorom Baranovom.

$article->fk_main_image->title


Odchovanec HC SLOVAN a rodený Bratislavčan Marek Sloboda (nar. 1997)vkročil do nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy v minulej sezóne ako ročníkový limit. Svojimi výkonmi nesklamal, celkom sa predstavil v 25 zápasoch základnej časti. V minulosti tiež pôsobil vo výberoch slovenskej reprezentačnej dvadsiatky, za ktorú odohral aj svetový šampionát do 20 rokov. Na klubovej úrovni získal okrem Slovana skúsenosti aj v Česku, kde bol členom tímu Českých Budejovíc.

Nováčikom v kádri belasých bude 23 – ročný člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie,  utočník Eduard Šimun. Robustný center obliekal naposledy dres extraligových Nových Zámkov, odkiaľ si dobrými výkonmi vyslúžil práve miesto v seniorskom výbere Slovenska. Stredný útočník v minulosti hral aj za Duklu Trenčín, HC Pardubice, sezónu strávil aj v mládežníckej súťaži v Spojených štátoch. 

V prvom mužstve Slovana sa objaví aj Jegor Baranov, ktorý sa rovnako s vedením klubu dohodol na lontrakte pre nadchádzajúci ročník. Šikovný útočník má šancu objaviť sa v našich dueloch ako ročníkový limit (1998).  Bodovo produktívne sezóny zažil hokejista v našich mládežníckych kategóriach. 

HC SLOVAN Bratislava blahoželá nádejným útočníkom k zmluvám a verí, že sa v našom drese presadia v stretnutiach nadnárodnej KHL v blížiacej sa sezóne. 

Sledujte aj Vy naživo domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v najlepšej európskej súťaži. Permanentky na ročník KHL 2018/19 už v predaji.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. O'Donnell Brendan 38 33
2. Ranford Brendan 29 32
3. Gašpar Rastislav 26 31
4. Harris Brant 25 27
5. Urbánek Jakub 36 18
6. Štajnoch Martin 39 17
7. Zigo Tomáš 27 16
8. Sersen Michal 39 15
9. Kytnár Milan 38 15
10. Šišovský Peter 22 11

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem