V Slovane pokračuje aj Tomáš Hrnka

Dres Slovana v novej sezóne KHL oblečie aj Tomáš Hrnka.

Hokejista, ktorý v minulej sezóne odohral v Slovane 46 zápasov a nazbieral v nich 11 bodov sa s vedením klubu dohodol na ročnej zmluve s platnosťou do 30. apríla 2019. Kontrakt ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve. „Hráča som mal v závere tejto sezóny aj v Banskej Bystrici, dobre ho poznáme. Tomáš je veľký útočník, silný na puku. V zápasoch vie urobiť aj body. Na jeho silných stránkach budeme chcieť stavať v novej sezóne a využiť jeho potenciál,“ povedal na adresu hráča Vladimír Országh.Rodák z Nitry je trojnásobným extraligovým šampiónom. Tituly získal okrem Banskej Bystrice v ročníku 2017/18 aj v drese HC Košice v rokoch 2014, 2015. Práve po dobrej košickej sezóne sa robustný útočník (196cm, 97kg) presunul do najvyššej českej súťaže. V Plzni odohral spolu s playoff 54 zápasov a zaznamenal v nich desať bodov.Tomáš Hrnka si zahral tiež na dvoch seniorskych svetových šampionátoch. Slovensko reprezentoval na turnaji v Nemecku a Francúzsku (2017), v Rusku (2016).Hokejistu vítame späť v Slovane a v novej sezóne mu prajeme veľa úspechov.