V Slovane je jeden pozitívny test, mužstvo ide do päťdňovej karantény

Jeden z hráčov pripravujúcich sa s A mužstvom v letnom tréningovom kempe bol pozitívne testovaný na COVID-19.

Ide o hráča, ktorý s mužstvom absolvoval spoločné tréningy, ale nemal uzatvorenú platnú zmluvu. Keďže sa necítil dobre a pri vstupe do kabíny mu bola nameraná zvýšená teplota, absolvoval z vlastnej iniciatívy test. Ten bol žiaľ pozitívny.Z preventívnych dôvodov a v súlade s Opatreniami SZĽH pri organizácii športovej činnosti v ľadovom hokeji COVID-19 pre tréningový proces, prípravné zápasy a turnaje, odchádza dnešným dňom celé mužstvo do päťdňovej karantény. Pretestovanie celého mužstva a realizačného tímu je naplánované na stredu 26. augusta 2020 v ranných hodinách.Z tohto dôvodu je HC SLOVAN Bratislava nútený zrušiť svoj prvý predsezónny prípravný zápas proti HC Kometa Brno, ktorý sa mal odohrať vo štvrtok 27. augusta.