V sezóne to môže byť inak ako v príprave

Máme za sebou všetky prípravné zápasy a o týždeň môže odštartovať KHL. Tím, ktorý vyskladal tréner Čada, má na papieri veľkú silu. Zatiaľ ju nestihol ukázať. A tak sme s Tomášom Netíkom rozoberali, aký vplyv na mužstvo mali prípravné stretnutia.

"Ťažko povedať, čo nám ukázal tento zápas," začal v rozhovore Netík. "Aký vplyv na nás mali prípravné stretnutia, to ukáže až samotná liga. Z vlastnej skúsenosti viem, že môžete všetko v príprave vyhrať, alebo naopak tie výsledky nemusia byť také, ako myslíte a v lige je to potom všetko úplne inak. Výsledky v príprave by som teda nehodnotil. Verím, že sme sa v lete pripravili dobre na začiatok kolotoča, čo nás čaká. Body na rozdiel od vlaňajška musíme zbierať už od začiatku!"