V predaji zvýhodnený balík \"Január\"

Zvýhodnená balíková vstupenka \"Január\" na dvojicu víkendových zápasov proti Barysu Astana a Jugre Chanty-Mansijsk, pri kúpe ktorej ušetríte až 50% z ceny jedného zápasu, je v predpredaji až do začiatku piatkového zápasu.

Pre záujemcov o zápasové vstupenky prichádza HC SLOVAN po pozitívnych reakciách predošlého balíka s opätovnou možnosťou kúpy zvýhodneného balíka "Január". Ten obsahuje vstup na dvojicu domácich zápasov: 13. januára proti Barysu Astana a 15. januára proti Jugre Chanty Mansijsk. Balíková vstupenka "Január"  je v predpredaji na všetkých predajných miestach Ticketportal. Okrem nej sú samozrejme v predpredaji tiež bežné zápasové vstupenky na oba spomínané zápasy.Balík "Január" je k dispozícii do sektorov Státie (16,- EUR), Best Buy (19,- EUR), Budget (22,- EUR) a Corner (26,- EUR). Pri kúpe balíku "Január" ušetríte 6 až 8 eur v porovnaní s kúpou individuálnych vstupeniek na oba zápasy, čo predstavuje zľavu 46-54% z ceny jedného zápasu. K dispozícii je aj detský balík "Január" v cene 12,- EUR (50% zľava z jedného zápasu).
Zápasové vstupenkyImobilníStátieBest BuyBudgetCornerClubPremiumPrestige
Dospelí normal1011131517192225