Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

V predaji výnimočné spomienkové suveníry

0 0

Fanúšikovia Slovana si vo fanshope môžu zakúpiť spomienkové suveníry a prispieť na pomoc klubu v náročnom období.

$article->fk_main_image->title


Ďakujeme, že pri svojom klube stojíte aj v týchto náročných týždňoch. Namiesto atraktívneho play off, na ktoré sme sa spolu tešili opäť po štyroch rokoch, musel ísť Slovan v dôsledku pandémie koronavírusu do tzv. „rescue mode“ (záchranného režimu), aby prežil do chvíle, kým budú hokejisti znovu môcť vykorčuľovať na ľadové plochy pred zaplnené tribúny.

Zo širokej palety pripravovaných klubových play off suvenírov sme sa napokon rozhodli pre Vás vyrobiť aspoň spomienkové nálepky a puk. Veríme, že s výnimočným logom „Slovan Play off 2020“ budú pre Vás o niekoľko rokov nielen unikátnou zberateľskou raritou, ale aj spomienkou na to, ako sme spoločne prekonali jednu z najťažších kríz, aká v novodobej histórii postihla nielen šport, ale celé ľudstvo.

Puk „Slovan Play off 2020“ si teraz môžete zakúpiť online v oficiálnom Slovan Fanshop za bežnú cenu EUR 5,90. Ak sa rozhodnete zakúpiť si ho za cenu v podobe príspevku EUR 11,90, podstatnou časťou tejto sumy prispejete do podporného balíčka HC SLOVAN. V predaji za bežnú cenu EUR 0,50, v prípade, že budete chcieť prispieť na pomoc klubu v cene EUR 2.

Okrem spomienkových predmetov je stále v predaji rúško HC SLOVAN, ku ktorému sme pridali klubovú šatku s logom.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem