V predaji vstupenky na otvárací zápas sezóny

Odporúčame kúpu vstupeniek online na webe Ticketportal.

HC SLOVAN Bratislava začne súboj o extraligový primát v piatok 24. septembra 2021 o 19:00 h domácim zápasom proti HK DUKLA Trenčín.
Vstupenky v cenovej relácii od 8 do 16 eur sú v predaji online prostredníctvom webu Ticketportal. V deň zápasu od 14:00 h budú tiež otvorené pokladne na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
Vzhľadom na zaradenie všetkých okresov Bratislava I-V do Stupňa ostražitosti  (oranžová farba) od budúceho týždňa, tento hokejový zápas je organizovaný v režime KZ - kompletne zaočkovaní. K dispozícii je tak plná kapacita desaťtisícového hľadiska, samozrejme s výnimkou vyše 1 300 miest obsadených majiteľmi sezónnych vstupeniek.
Vstup na zápas v režime KZ je podmienený preukázaním sa dokladom o plnom zaočkovaní. Za plne očkovanú osobu sa považuje:
a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,

b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,

c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo

d) osoba do 12 rokov veku.