Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

V predaji vstupenky na januárové zápasy

0 0

Tri domáce stretnutia čakajú HC SLOVAN v mesiaci január.

$article->fk_main_image->title

Súperom Slovana v prvom domácom zápase v novom kalendárnom roku 2018 bude slávny CSKA Moskva. Aj v tejto sezóne patria "armejci" z hlavného mesta medzi špičku KHL, ako jediní sú schopní ako tak konkurovať rivalom z Petrohradu. Možno na súpiske tentoraz nemajú až také veľké mená, ale "mladé pušky" ako Kaprizov, Šumakov, Šalunov, Ničuškin, Ljubimov, Okulov, Svetlakov, či Telegin sú zárukou ďalšieho hokejového sviatku v Bratislave.

Vstupenky na zápas s CSKA Moskva - nedeľa, 7. januára o 17:30 h - ZAKÚPITE TU. 

Ledva výprava CSKA Moskva opustí mesto a už je tu ďalší ruský megaklub: Metallurg Magnitogorsk bol od roku 2014 až trikrát vo finále Gagarinovho pohára, z toho dvakrát zvíťazil! V tejto sezóne sa "líškam" až tak nedarí, sú na 5. mieste Východnej konferencie. Naďalej však predstavujú obrovskú hokejovú silu, stelesnenú v hráčoch, ako je Mozjakin, Kovář, Košečkin, Wolski, Lee, či Ellison. Jednoducho, čaká nás opäť hokejový sviatok.

Vstupenky na zápas s Metallurgom Magnitogorsk- utorok 9. januára o 19:00 h - ZAKÚPITE TU. 

Záverečný tretí domáci zápas pred dlhom prestávkou vyplnenou najskôr päťzápasovým tripom a následne aj olympíjskou prestávkou zohrajú belasí proti Traktoru Čeľabinsk vo štvrtok 11. januára o 19:00. Traktor sa pohybuje na hrane účasti vo vyraďovacej časti a každý zápas je pre neho mimoriadne dôležitý. K naplneniu cieľu mu pomáha gólman Pavel Francouz, ďalší legionári ako Nick Bailen, Paul Szczechura, Richard Gynge, Linus Videll i domáci hokejista Maxim Jakuceňa. 

Vstupenky na zápas s Traktorom Čeľabinsk - štvrtok 11. januára o 19:00 h - ZAKÚPITE TU. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím