V predaji tri domáce stretnutia

Fanúšikovia si v sieti Ticketportal môžz zabezpečiť vstupenky na tri domáce januárové duely.

V Bratislave privítame ako prvého súpera v novom kalendárnom roku 2019 ruské mužstvo Viťaz Podoľsk. Belasí majú tímu z podmoskovskej oblasti čo vracať, v dvoch vzájomných zápasoch tejto sezóny sme vyhrávali už o dva góly, napokon nezískali ani bod. V drese ruského mužstva na Slovane nastúpi donedávna náš útočník Michal Řepík. Okrem neho predstavuje silu Viťazu aj skvelý fínsky gólman Joni Ortio čí útočníci Miro Aaltonen, Alexander Sjomini produktívny český bek Vojtěch Mozík.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Viťaz Podoľsk (piatok 11. januára o 18:30) si ZAKÚPITE TU.Atraktívny víkendový duel je na programe v nedeľu 13. januára o 17:30. Protivníkom HC SLOVAN bude jedno z najlepších mužstiev tejto sezóny Avtomobilist Jekaterinburg. Mužstvo trénera Alexandra Martemjanova našlo premožiteľa až v 19 súťažnom zápase sezóny. Aj v tejto časti ročníka podávajú jeho najproduktívnejší hokejisti Nigel Dawes, Dan Sexton, Stepháne Da Costa, Francis Paré i Alexej Golyšev výborné výkony a mužstvo držia na špici východnej konferencie. Veľkou oporou je český brankár Ján Kovář s vysokou úspešnosťou zákrokov. Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Avtomobilist Jekaterinburg (nedeľa 13. januára o 17:30) si ZAKÚPITE TU.Tretím súperom HC SLOVAN je ďalší celok východnej konferencie, proti Traktoru Čeľabinsk nastúpime v utorok 15. januára o 18:30. Traktor aj napriek istým výkyvom formy obsadzuje stále priečky znamenajúce postup do vyraďovacej časti. Ku kľúčovým hokejistom tímu patrí ofenzívny bek Nick Bailen so ziskom 20 bodov. V útoku patrí k ťahúňom americké duo Ryan Stoa, Christian Thomas i ruský center Alexander Polygalov. Dobré výkony podáva stále len 19 – ročný útočník Vitalij Kravcov. Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Traktor Čeľabinsk (utorok 15. januára o 18:30) si ZAKÚPITE TU.