V predaji štyri domáce zápasy

Fanúšikovia Slovana si v sieti nášho ticketingového partnera – spoločnosti Ticketportal – môžu zakúpiť vstupenky na štyri domáce zápasy.

Hokejistov HC SLOVAN Bratislava čaká v zostávajúcich novembrových dňoch a na začiatku decembra štyri domáce stretnutia. S výnimkou posledného duelu proti Metallurgu Novokuzneck nás čakajú zápasy s tímami zo Západnej konferencie, priamymi konkurentami Slovana v boji o postup do play – off a navyše tabuľkovými susedmi! Z tohto pohľadu sa tak bude jednať o veľmi dôležitú časť aktuálneho ročníka nadnárodnej KHL. Neváhajte preto a príďte aj vy pomôcť mužstvu trénera Petriho Matikainena k skvelým výkonom a cenným víťazstvám!Prvé atraktívne domáce stretnutie po návrate z trojzápasového tripu je na programe v utorok 25. novembra o 19:00, kedy si skrížime hokejky s atraktívnym Lokomotivom Jaroslavľ. Aktuálne ôsme mužstvo Západnej konferencie by tento rok nechcelo chýbať vo vyraďovacej fáze sezóny. Ruský celok ťaží  najmä z dobrej formy šestnásťbodových útočníkov Jegora Averina a Martina Thörnberga. Zo známych mien figuruje v zostave Lokomotivu aj český center Jiří Novotný. Už o dva dni neskôr (t.j. 27.11. o 19:00) privítame v SLOVNAFT Arene nebezpečný Viťaz Podoľsk v zostave s hviezdnym útočníkom Maximom Afinogenovom. Okrem spomínaného ruského snajpera sa na slušnom tabuľkovom postavení Viťazu podieľa dvojica produktívnych mladých útočníkov Roman Horák, Mario Kempe. Špecifickým bude zápas aj pre Johana Backlunda, ktorý v drese Viťazu chytal minulý ročník KHL.Sériu zápasov proti tímom zo Západnej konferencie uzavrie HC SLOVAN Bratislava v sobotu 29.11. proti Atlantu Mytišči. Súčasťou ďalšieho zaujímavého zápasu bude unikátna premiéra filmového dokumentu z prostredia nášho klubu - Život za hokej, ktorá sa uskutoční v rovnaký deň o 15:00 v SLOVNAFT Arene. Po jeho skončení bude Slovan bojovať o body proti Atlantu, v ktorého tíme pôsobí aj starší brat Alexandra Radulova - Igor, známy český bek Ondřej Němec, či hráč s viac ako 1200 štartmi v NHL Viačeslav Kozlov.  Ako jediný tím z Východu sa v Bratislave zo série zápasov v prvý decembrový deň predstaví Metallurg Novokuzneck. Bývalý zamestnávateľ  nášho Tomáša Rachůnka okupuje v tabuľke Východnej konferencie posledné miesto zabezpečujúce postup do play – off. V produktivite vzdialeného tímu kraľuje talentovaný americký útočník Ryan Stoa. Slovan bude chcieť Novokuznecku určite vrátiť domácu prehru z minulej sezóny a nechať si všetky tri body!