V predaji lístky na Amur Chabarovsk

V sieti Ticketportal prebieha predaj vstupeniek na prvý domáci prípravný zápas proti Amuru Chabarovsk.

Príprava na sezónu KHL 2014/2015 je už v plnom prúde! Hokejisti HC SLOVAN Bratislava po začiatku spoločnej prípravy na ľade postupne ladia formu na nový ročník KHL. Po sérii prípravných zápasov na klziskách súperov sa v piatok 8. augusta o 18:00 predstavia aj s viacerými novými tvárami vôbec prvýkrát v príprave pred vlastnými fanúšikmi! Našim súperom v SLOVNAFT Arene bude atraktívny účastník KHL, ruský celok Amur Chabarovsk!Vstupenky na stretnutie proti najvýchodnejšiemu mužstvu KHL, ktoré by malo do Bratislavy pricestovať aj novou posilou - exslovanistom Michelom Miklíkom, či ďalšími dvomi slovenskými reprezentantmi Marcelom HaščákomRastislavom Špirkom sa v sieti Ticketportal predávajú v jednotnej cene - € 8,- (sedadlá s presným označením miesta na vstupenke). Cena lístkov na voľné miesta v sektore I (imobilní): € 5,- (platí pre osobu na vozíčku + 1 sprevádzajúcu osobu; predpredaj iba na centrále Radlinského 27, prípadne v deň zápasu v pokladniach SLOVNAFT Areny).Lístky na stretnutie si môžete zakúpiť ONLINE, resp. na jednom zo 600 predajných miest Ticketportalu po celom Slovensku.Držitelia permanentiek "HC SLOVAN – KHL 2014/2015" majú vstup na zápas v cene permanentky.Ste zvedaví na hru nových posíl v drese Slovana? Nenechajte si ujsť prvý prípravný zápas Slovana v ročníku 2014/2015 a príďte priamo do SLOVNAFT Areny povzbudiť Slovan!