V predpredaji ešte okolo 600 posledných permanentiek

Fanúšikovia HC SLOVAN Bratislava si aj v najbližších dňoch a týždňoch ešte môžu zakúpiť sezónne vstupenky na sezónu KHL 2016/2017 vo voľnom predpredaji. Zostáva ešte posledných cca 600 miest.

Ceny permanentiek pre nových držiteľov sa pohybujú v závislosti od sektora od 360 do 520 eur. Kompletné informácie o cenách nájdete TU. Kúpa sezónnej vstupenky sa v prípade častej návštevy našich domácich zápasov určite vyplatí. Ich cena je totiž oproti súčtu cien za individuálne zápasové vstupenky nižšia o 8 až 30 %,  pričom najvyššia zľava je pri najlepších miestach v sektore Prestige (A4, A10).K dispozícii je tiež rodinná permanentka 1+1 už od 400 eur (na centrálnom predajnom mieste Ticketportal Radlinského 27, Bratislava), ktorá platí pre jedného dospelého a dieťa vo veku od 6 do 15 rokov. Jej držiteľ ušetrí v danom sektore až 150 eur pri zľave 33% v porovnaní s doterajšou prípadnou kúpou dvoch permanentiek, alebo min. 140 eur v porovnaní s kúpou zľavnených zápasových vstupeniek pre dieťa.Ďalšou výhodou tohtoročných permanentiek HC SLOVAN KHL 2016/17 je tiež ich funkcia HC SLOVAN Cashback Card. Po aktivácii karty (začnú sa vymieňať za permanentkové vouchery od 1. júna) a ukončení predaja sa držiteľovi permanentky vrátia 3% z jej ceny späť na účet v hotovosti a ďalšie jedno percento v podobe tzv. “shopping points”, ktoré bude môcť využiť pri nákupoch v takmer 2 000 obchodoch po celom Slovensku.Slovanistické permanentky platia na všetky prípravné zápasy Slovana hrané v domovskej aréne (9., 16. a 18. augusta) a garantujú predkupné právo za zvýhodnenú cenu v prípade postupu Slovana do play off KHL. Majitelia permanentiek sa pri zámene voucheru za HC SLOVAN Cashback kartu môžu tešiť aj na celý rad bonusov, zliav a akcií, ktoré permanentkárom pripravili reklamní partneri klubu.Sezónne vstupenky v podobe voucherov "HC SLOVAN KHL 2016/17" zakúpite na ktoromkoľvek predajnom mieste Ticketportal alebo si ich môžete rezervovať cez webovú stránku ticketportal.sk. Od 1. júna v pokladniach Zimného štadióna Ondreja Nepelu zakúpite priamo permanentkové cashback karty, bez potreby následnej zámeny voucherov. Predpredaj pokračuje až do zaplnenia 50 % predajnej kapacity Zimného štadióna Ondreja Nepelu. V tejto chvíli je k dispozícii ešte posledných 600 sezónnych vstupeniek.