V pondelok o polnoci končí prestupové obdobie!

V hľadáčiku dvaja hráči

V pondelok 31.januára presne o polnoci sa uzavrie pre kluby šanca získať pred blížiacim sa play-off posily do svojich tímov. Podobne ako zvyšní účastníci Slovnaft Extraligy aj náš Slovan zháňa hráčov, ktorí by mužstvu mali pomôcť v play-off.

Podľa slov generálneho manažéra Maroša Krajčiho pre jeden zo slovenských denníkov máme záujem o dvoch hráčov- jednať by sa malo o obrancu a útočníka. Zároveň dodal, že brankársky post máme vyriešený. Nakoľko sa prestupové obdobie blíži, tak sa záverečné rokovania s možnými posilami blížia ku konu a my všetci veríme, že vás už čoskoro budeme môcť informovať o dvoch nových hráčov v Slovane.

Slovan však okrem posíl zaznamenal aj záujem mužstiev o našich hráčov. Český extraligista z Mladej Bolesavy prejavil veľký záujem o nášho hráča českého pôvodu Tomáša Demela. Vedenie klubu tak čakajú v najbližších dňoch perné časy, veď čas na získanie posíl sa nezadržateľne končí.

jk