V pohári Slovan stále bez prehry

HC SLOVAN Bratislava v treťom kole Tipsport Kaufland Cupu zdolal HC Nové Zámky 2:0, keď oba góly belasých strieľal Samuel Buček.

HC SLOVAN ešte nestratil v Tipsport Kaufland Cupe ani bod, bol na prvom mieste tabuľky skupiny B. V Skalici zvíťazil 8:0, v Nitre po gólovej prestrelke 7:5. Postup do ďalšej fázy však ešte stále nemal istý. V prvej tretine gól nepadol. Slovan mal viacero šančí, gólom sa však neskončila ani jedna. V druhej tretine sa presadil Samuel Buček, keď po dobrom napádaní rozohrávky domácich získal puk, natlačil sa pred brankára, ktorého strelou pomedzi nohy prekonal. V tretej tretine plnej šančí a výborných zákrokoch brankárov na oboch stranách sa z gólu radoval opäť Samuel Buček, keď už v závere zápasu stanovil do prázdnej brány skóre na 2:0 pre Slovan.O oba góly sa postarala nová akvizícia HC SLOVAN Samuel Buček, ktorý bodoval v každom zápase v drese belasých. V bráne opäť výborne chytajúci Roman Durný. Slovan skončil v základnej skupine prvý a postupuje do ďalšej fázy. Druhé postupové miesto berie Nitra.HC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)Góly: 32\' Buček, 59\' Buček Zostava HC SLOVAN Bratislava: Durný – Sersen, Bačik, Meszároš, Štajnoch, Maier, Valach, Beňo, Ališauskas – Ranford, Zigo, O´Donnell – Sukeľ, Kytnár, Studenič – Buček, Bortňák, Mráz – Kundrík, Petráš, Jendek Zostava HC Nové Zámky: Kiviaho – Hain, Holenda, Mikuš, Drtina, Fereta, Ordzovenský, Rehák, Šeliga – Hamalainen, Seppanen, Vayrynen – Štrauch, St-Cyr, Obdržálek – Rogoň, Embrich, Zahradník – Bajtek, Ondrušek, Andrisík