V piatok podvečer súboj s Michalovcami

Domáci program hokejistov HC SLOVAN pokračuje v piatok, o 18:30 h nastúpime proti HK Dukla Ingema Michalovce.

Aj v ďalšom domácom stretnutí si hráči Slovana prípisali do tabuľky aspoň bod. V utorok proti Banskej Bystrici sme síce vyhrávali o dva góly, mali niekoľko príležitostí i prevahu, napokon však s dvoma bodmi odišiel náš súper, ktorý rozhodol tesne po skončení svojej početnej výhody v predĺžení.Tím Slovana sa však už sústredí na ďalší domáci duel, ktorý je na programe už v piatok o 18:30 h proti mužstvu Michaloviec. Hostia prichádzajú do Bratislavy o deň skôr a s troma bodmi zo súboja v Miskolci. Nováčik tak stále veľmi tvrdo bojuje o účasť vo vyraďovačke a nevzdá sa len tak ľahko ani v Bratislave.Slovanisti by radi potvrdili výhru nad svojim súperom z druhého a tretieho vzájomného duelu. Premiérový súboj medzi oboma celkami zvládli lepšie vo svojom domácom prostredí východniari.Mužstvo pod vedením hlavného trénera Miroslava Chudého malo práve v úvodných mesiacoch skvelý vstup do sezóny, Dukla bola neporaziteľná najmä doma. Zdá sa, že forma Michaloviec stúpa aj s blížiacim sa vyvrcholením základnej časti, čo potvrdili výhrou v predošlom kole i troma bodmi v zápase proti obhajcovi titulu z Bystrice.Účastník Tipsport Ligového All Star Game Christophe Lalancette má na svojom konte už 34 bodov. Až so 14-bodovým odstupom nasledujú útočníci Jakub Linet a Igor Safaralejev. Po príchode z EBEL ligy sa darí aj fínskemu krídelníkovi Ville Korhonenovi, v 18-ich zápasoch nazbieral už 17 bodov.Z Popradu získali Michalovčania do defenzívy Jána Ťavodu. Oporami sú ďalší fínski hokejisti Mikko Pukka a Sameli Ventelä.Brankárskou jednotkou mužstva je Adam Trenčan, v 34 stretnutiach je jeho úspešnosť na hranici 92%.Podporte HC SLOVAN v ďalšom domácom zápase. Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Ingema Michalovce si zakúpite v sieti Ticketportal.