V nedeľu po domácom zápase so Zvolenom stretnutie vedenia a trénerov s fanúškmi!

Exkluzívna diskusia s fanúšikmi

Po nedeľnom domácom stretnutí so Zvolenom sa stretne vedenie klubu spolu s trénermi A mužstva s našimi fanúšikmi na moderovanej diskusii. Moderátorom stretnutia bude hlásateľ Stanislav Galis.

Fanúšikovia sa už raz na podobnej akcii stretli, pred rokom im však nebolo k dispozícii vedenie klubu. Diskusia sa uskutoční v priestoroch reštaurácie Play-Off, ktorá je situovaná hneď vedľa Zimného štadióna Vladimíra Dzurillu.

Za vedenie klubu sa diskusie zúčastnia generálny manažér Maroš Krajči a  športový manažér Oldřich Štefl. Diskusie sa zúčastní aj trio trénerov Zdeno Cíger, Miroslav Miklošovič a Rudolf Jurčenko. Stretnutia sa zúčastní aj kustód a obrovská belasá ikona Samuel Petráš.

Vstup do priestorov reštaurácie na diskusiu s vedením klubu a trénermi A mužstva je voľný pre každého fanúšika hokejového Slovana. Vidíme sa v nedeľu!

jk