V najbližšej domácej sérii proti absolútnej ruskej klubovej špičke

V sieti Ticketportal prebieha predaj vstupeniek na najbližšiu domácu sériu zápasov HC SLOVAN Bratislava v KHL.

Počas nej do Bratislavy zavítajú dva najatraktívnejšie ruské hokejové kluby, ktoré v posledných sezónach pravidelne hrajú finále Západnej konferencie KHL.Najprv v nedeľu 2. októbra o 17:00 h privítame "starého známeho" z poslednej série play off - CSKA Moskva. Armádny klub mal už tradične skvelý štart do sezóny a suverénne vedie celkovú tabuľku KHL. Pred touto sezónou síce prišiel o svoju ikonu v osobe Alexandra Radulova, napriek tomu má toto mužstvo opäť len tie najvyššie ambície a konečne chce získať vytúžený Gagarinov pohár. Dopomôcť k tomu mu majú takí skvelí hráči, ako Stéphane da Costa, Jan Muršak, Ivan Telegin, Jonas Enlund, Andrej Svetlakov, alebo Iľja Sorokin.Už o dva dni neskôr - v utorok 4. októbra o 19:00 h - narazí HC SLOVAN na ďalší ruský veľkoklub - SKA Petrohrad. Ten má síce o čosi pomalší rozbeh do sezóny, ale nikto nepochybuje o tom, že tento klub pravdepodobne s najvyšším rozpočtom v celej KHL bude patriť medzi horúcich kandidátov na zisk trofeje. Navyše, do Bratislavy zrejme príde v plnej sile, teda aj s hráčmi, ktorí reprezentujú Rusko na Svetovom pohári WCH v Toronte - Pavlom Dacjukom, Jevgenijom Dadonovom a Vadimom Šipačovom. Keď k tomu prirátame Iľju Kovaľčuka, Vjačeslava Vojnova, Steva Mosesa, Jarno Koskirantu, či Viktora Tichonova, máme pred sebou neskutočnú hokejovú silu. Zápas proti SKA Petrohrad patrí do tzv. kategórie "TOP" a ceny zápasových vstupeniek sú približne o 5 eur drahšie, ako na väčšinu ostatných domácich zápasov. Na druhej strane, každý návštevník tohto zápasu dostane spomienkový zápasový šál a počas zápasu budú mať premiéru nové svetelné efekty a scény s gobami.Posledným domácim zápasom v tejto sérii je duel z kategórie "povinných víťazstiev" proti Severstaľu Čerepovec - vo štvrtok 6. októbra o 19:00 h. Ale práve tieto zápasy sa Slovanu hrajú najhoršie. Severstaľ obsadil vlani poslednú priečku Západnej konferencie a ani v tejto sezóne to nevyzerá na prenikavejší úspech. Mužstvo však na dôležitom poste posilnil výborný český gólman Jakub Kovář. V konsolidovanom kádri nájdeme ďalšie známe mená, ako Dmitrij Kagarlickij, Sergej Monachov, Vitalij Sitnikov, Clay Wilson.Vstupenky na tieto zápasy sú v predpredaji na všetkých predajných miestach v sieti Ticketportal a tiež online na www.ticketportal.sk.