V Miskolci bez ďalšieho útočníka

HC SLOVAN dnes o 18:00 h nastúpi na zápas v Miskolci.

Smola hráčov HC SLOVAN čo sa týka zranení pokračuje aj pred zápasom v Miskolci. Z ofenzívy vypadol pre dnešný duel Branislav Rapáč. Vo formácii Dalibora Bortňáka s Petrom Kundríkom ho nahradí Michal Jasenec. Bez zmeny sú ostatné formácie Slovana. Milan Kytnár nastúpi s Petrom Šišovským a Brendanom O’Donnellom. Jakub Urbánek má na krídlach Antonia Ožvalda a Dominika Jendeka. V útoku číslo štyri bude hrať Jakub Uram, Adam Lukošík a Mikhail Lepskiy.Z obrancov chýba Patrik Bačík, v prvej obrane ho pri Michalovi Sersenovi nahradí Nerijus Ališauskas. Martin Štajnoch bude hrať s Andrejom Meszárošom, Juraj Valach vedľa Patrika Maiera. Siedmym obrancom pre dnešný zápas je Michal Beňo.Do brány Slovana pôjde Tyler Parks, na striedačke zostane Richard Noskovič.Zostava:
Parks (Noskovič)
Sersen, Ališauskas – Šišovský, Kytnár, O‘Donnell