Starší žiaci s druhou výhrou v Michalovciach

Od štvrtka bojujú ôsmaci HC SLOVAN o majstrovský titul na východe Slovenska.

Zverenci trénera Michala Hreusa a Michala Macha sa na záverečný turnaj prebojovali ako najlepšie mužstvo z tabuľky Západ. Okrem belasých na turnaji štartujú tiež hokejisti MsHKM Žilina, HK ŠKP Poprad a HC Košice.Zverenci Michala Hreusa sa podľa jeho slov budú snažiť zakončiť turnaj na prvom mieste, čo sa im naposledy podarilo pred dvoma rokmi. „Mužstvo je správne naladené, dobre pripravené po fyzickej stránke. Vieme, že na Slovan sa súperi tešia, chcú sa na neho vytiahnuť. Aj to nám velí, aby sme na každý zápas nastúpili plne koncentrovaní s cieľom uspieť.“ Slovanisti odštartovali boj o majstrovský titul tesnou výhrou nad HC Košice 2:1, o ktorom sme rozhodli až v poslednej päťminútovke riadneho hracieho času. Belasým sa darilo aj v piatok, keď si hladko 8:2 poradili so Žilinou a pred záverečným zápasom proti Popradu majú vybornú pozíciu na celkové prvenstvo. 1. zápas HC Košice - HC SLOVAN Bratislava 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Góly: Karajoš - Lachkovič, KrakovskýZostava HC SLOVAN: Repák - Krakovský, Hrušč, Achberger, Dej, Kukumberg - Marko, Jurčo, Hečko, Mamonov, Lachkovič - Polahár, Královič, Lieskovec, Kocian, Žurek - Vrbovský, Baran, Šuba, Jonáš, Yakovlev2. zápas HC SLOVAN Bratislava  - MsHKM Žilina 8:2 (3:1, 2:1, 3:0)

Góly: Kukumberg, Žurek, Krakovský, Lachkovič, Krakovský, Kukumberg, Dej, Achberger,  - Kuriak, BeňušZostava HC SLOVAN: Repák - Krakovský, Hrušč, Lachkovič, Dej, Kukumberg - Marko, Jurčo, Hečko, Mamonov, Žurek - Polahár, Královič, Lieskovec, Kocian, Achberger - Vrbovský, Baran, Šuba, Jonáš, Yakovlev