V koncovke chýba pokoj

Michal Vondrka strelil v tejto sezóne svoj druhý gól, no prvýkrát sa mohol o radosť podeliť s fanúšikmi Slovana. Jeho jediný zásah proti CSKA na body nestačil, a tak si pripisujeme už štvrtú prehru v rade.

"Dnes nám chýbalo viac šťastia," hodnotil zápas strelec nášho jediného gólu Michal Vondrka. "V dôležitých chvíľach sme nastrelili tyčku, pri góle by ten zápas mohol vyzerať úplne inak. My sme makali, nikto nemôže povedať, že by sme sa na to vykašľali."
To určite nie, ale po tom dobrom úvode sezóny máme za sebou len prehry. V dvoch zápasoch sme strelili jediný gól. Medzi našimi dvomi poslednými gólmi prešlo 133 hluchých minút. "Chýba nám väčší pokoj v koncovke."Michal Vondrka reaguje vo videu aj na Vlada Országha a ako odpovie na otázku ohľadom potreby nového trénera?