V bráne zostáva Marek Čiliak

HC SLOVAN dnes o 18:30 h proti Barysu Astana.

Proti tretiemu a zároveň záverečnému súperovi belasých pred reprezentačnou prestávkou bude v bráne Slovana pripravený opäť Marek Čiliak, pred ním bude hrať sedemčlenná obrana v nezmenenom zložení z predošlých domácich záapsov. Kapitán Michal Sersen bude spolupracovať s Éricom Gélinasom, Andrej Meszároš s Máriom Grmanom, defenzívny partner Ivana Švarného je Patrik Bačík, siedmym bekom je opäť Adam Jánošík.Bez zmeny je otvárací útok v zložení Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík. Žiga Jeglič sa pre zápas s Barysom posúva do druhej formácie k Máriovi Lunterovi a Matúšovi Sukeľovi. Kyle Chipchura má na krídlach Adama Lišku a Tomáša Hrnku. Štvrtý útok vytvorí Patrik Lamper, Casey Bailey a Chad Rau. Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Meszároš, Grman, Lunter, Sukeľ, Jeglič – Švarný, Bačík, Liška, Chipchura, Hrnka – Jánošík, Lamper, Bailey, Rau.Príďte sa po 1. tretine odfotiť s dnes nehrajúcim útočníkom Jegorom Baranovom do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Sumo preteky..
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.Vstupenky na zápas proti Barysu Astana  – pondelok 5.11. o 18:30 h si zakúpite TU.