Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

V aukcii najcennejší dres Barryho Brusta

0 0

Fanúšikovia mohli spolu 32 hraných dresov z ročníka 2019/20 dražiť od utorka 7. apríla 2020. Najväčší súboj o dresy vrcholil v jej závere, vo štvrtok 30. apríla vo večerných hodinách.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava sa rozhodol poskytnúť do dražby hrané dresy z ročníka Tipsport Ligy 2019/20 a ich výťažkom prispieť na chod klubu i svojich mládežníckych kategórií, ktoré podobne ako väčšinu športových organizácii naprieč celým svetom veľmi negatívne zasiahla aktuálna svetová situácia v suvislosti s pandémiou COVID-19.

Prioritne boli v ponuke vo vyvolávacej cene 100€ retro dresy, v ktorých sme nastúpili v závere kalendárneho roka 2019 v domácom prostredí proti Nitre. Keďže niektorí z kľúčových hráčov pre zranenie do duelu nezasiahli, fanúšikovia mali možnosť získať verziu ich belasého hraného dresu.

Najdrahším dresom dražby sa stal belasý dres s číslom #33 nášho populárneho gólmana Barryho Brusta v cene 530€. Za ním nasledujú dresy Andreja Meszároša za 375€, kapitána Michala Sersena v cene 370€, Romana Žitného a kanadského útočníka Joea Basarabu po 300€, či Martina Štajnocha za 285€. 

Najväčší súboj medzi zberateľmi sa rozpútal o dres nášho kapitána Michala Sersena, kde evidujeme až 36 prihodení, 29 - krát bola navýšená cena dresu Andreja Meszároša, číslo #5 Patrika Bačíka malo 27 zvýšení, rovnako fanúšikovia súperili o dresy Martina St. Pierrea (22 prihodení), Tomáša Ziga a Martina Štajnocha (21 prihodení).

HC SLOVAN Bratislava ďakuje všetkým dražiteľom za ich záujem o dresy a rovnako aj podporu klubu v tomto náročnom období!

Informácie pre úspešných dražiteľov k prevzatiu dresov:

"Vzhľadom k uzatvoreniu Zimného štadióna Ondreja Nepelu, vrátane administratívnych priestorov HC SLOVAN Bratislava, bude osobné prevzatie vydraženého dresu(ov) úspešným dražiteľom prebiehať do 31. mája 2020 v pracovné dni od 11:00 do 15:00 h v priestoroch recepcie Zimného štadióna Ondreja Nepelu, Trnavská cesta (vchod vedľa vstupu do tréningových hál). Dražiteľ bude požiadaný o preukázanie sa home ticketom, ktorý mu bol zaslaný po úhrade ceny vydraženého dresu. Autenticita každého vydraženého hraného dresu je overená priloženým certifikátom pravosti, potvrdeným zástupcom klubu HC SLOVAN Bratislava.

Presný dátum a čas prevzatia vydraženého dresu je možné si dohodnúť v rámci vyhradených hodín na emailovej adrese: jakub.broz@hcslovan.sk alebo telefonicky: +421 917 686 146.” 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem