Úzka spolupráca s Centrálnou Klubovňou

HC SLOVAN Bratislava a obľúbená pivárenská reštaurácia Centrálna Klubovňa na Trnavskom Mýte v Bratislave sa dohodli na vzájomnom veľkorysom partnerstve.

Centrálna Klubovňa sa od novej sezóny stane novou oficiálnou klubovňou pre fanúšikov HC SLOVAN, v ktorej budú môcť sledovať priame prenosy zápasov Slovana v KHL. Okrem toho sa Slovan a Centrálna Klubovňa dohodli na celom rade vzájomných aktivít priamo na zimnom štadióne, ako aj v samotnej pivárni, ktoré prinesú priaznivcom “belasých” rôzne benefity, zľavy, darčeky a zážitky.Centrálna Klubovňa je otvorená od polovice marca tohto roku, keď zažila veľkolepú otváraciu party s bohatým programom, ktorého súčasťou bol koncert skupiny HEX, skvelé pivné dobroty a výborné čerstvé tankové pivo Zlatý Bažant, ako aj rôzne súťaže o darčekové predmety, vrátane klubových suvenírov HC SLOVAN.Pre Centrálnu Klubovňu je od samého začiatku charakteristické, že svojou architektúrou a riešením interiérov citlivo reflektuje atmosféru bratislavskej mestskej časti Nové Mesto a štvrte Tehelné pole, v ktorej sa nachádza. Práve preto šport - vrátane ľadového hokeja - ktorý je jedinečným historickým dedičstvom, ale aj atraktívnou súčasnosťou Tehelného poľa, je v Centrálnej Klubovni všadeprítomný, či už svojou výzdobou alebo veľkými plátnami určenými na live prenosy. HC SLOVAN má dokonca od prvých dní v Centrálnej Klubovni svoj vlastný fanúšikovský box, ktorého výzdobu tvoria autentické hokejové predmety darované Klubovni klubom.Od začiatku novej sezóny sa môžu fanúšikovia hokeja a Slovana zvlášť tešiť aj na rôzne aktivity vyplývajúce z partnerstva s Centrálnou Klubovňou, napr. zľavové poukážky do Klubovne za každý hattrick hráča Slovana, male pivo zadarmo za každé domáce víťazstvo Slovana v KHL, žrebovanie vstupeniek, ap. Slovan bude mať v jedálnom lístku Klubovne dokonca svoje menu – Slovan Kombo – a vybraní barmani a čašníci budú počas zápasov obsluhovať hostí v autentických dresoch bratislavského účastníka KHL. Naopak, Centrálna Klubovňa bude v SLOVNAFT Arene disponovať dvomi stabilnými sedadlami na každý domáci zápas, ktoré daruje svojim hosťom. Kompletný zoznam vzájomných aktivít nájdete aj na našom klubovom webe a začnú platiť hneď od otváracieho zápasu novej sezóny KHL, ktorým bude súboj “belasých” proti vlaňajšiemu “čiernemu koňovi” súťaže – Medveščaku Záhreb- vo štvrtok 4. septembra.