Úvodné domáce stretnutia v predaji

HC SLOVAN Bratislava sa prvýkrát po siedmich rokoch predstaví v Tipsport Lige v domácom zápase proti HC Mikron Nové Zámky.

Domáca premiéra v najvyššej slovenskej súťaži 19/20 je pre HC SLOVAN naplánovaná na utorok 17. septembra o 18:30 h.  Zverenci Romana Stantiena si v 3. kole zmerajú sily s celkom HC MIKRON Nové Zámky. Súper Slovana pôsobí v Tipsport Lige od ročníka 2016/17. Poťas  troch sezón sa Novozámčania prebojovali do playoff dvakrát, stroskotali vždy vo štvrťfinále. Belasí budú v zápase favoritom a svojich fanúšikov chcú hneď v prvom domácom zápase potešiť víťazstvom.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – HC MIKON Nové Zámky – utorok 17. septembra o 18:30 h ZAKÚPITE TU!Trojnásobný slovenský šampión HC’05 Banská Bystrica pricestuje na stretnutie do Bratislavy v nedeľu 22. septembra. Úvodné buly proti tímu Kanaďana Dana Cemana sa vhodí o 17:00 h. V tíme „baranov“ je niekoľko našich bývalých hráčov, v defenzíve  Ivan Ďatelinka, Ján Brejčák či Karol Sloboda. V útoku zase Marek Bartánus, Patrik Lamper, Mário Lunter i Tomáš Hrnka.  Bystričania získali predsezónou do tímu tiež Mitcha Wahla, ktorý sa vlani tešil z titulu v EBEL lige s KAC Klagenfurt.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – HC’05 Banská Bystrica – nedeľa 22. septembra o 17:00  h ZAKÚPITE TU!K nemenej atrakatívnemu duelu môžeme bezpochyby zaradiť aj stretnutie proti HKM Zvolen. Hráči spod Pustého hradu vypadli vlani v semifinále playoff, ambície mužstva sú tohto roku tie najvyššie. V príprave sa zrodila tesná výhra 2:1 nášho súpera. V jeho drese sa môžeme tešiť na Ivana Švarného, jedno z najzvučnejších mien v lige v podobe Rastislava Špirka či pre nás známeho centra Miroslava Preisingera.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – HKM Zvolen – piatok 27. septembra o 18:30  h ZAKÚPITE TU!Posledný z aktuálnej ponuky zápasových lístkov je duel proti MAC Újbuda. Maďarský celok štartujúci v slovenskej najvyššej súťaži druhý rok sa vlani nedostal cez brány štvrťfinále playoff. Tím hlavného trénera Gergelyho Majorossa sa skladá zväčša z domácich hokejistov, ktorých dopĺňajú severoamerickí legionári i dvaja slovenskí hráči. Zaujímavou posilou môže byť americký center C.J. Stretch, ktorý vlani v EBEL lige v drese Znojma nazbieral 55 kanadských bodov.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – MAC Újbuda – utorok 1. október o 18:30  h ZAKÚPITE TU!