Úspešný víkend dorastencov na ľade súperov

Dorastenci s dvoma výhrami na ľade súpera.

Dorast HC SLOVAN Bratislava sa tento víkend predstavil na ľade svojich súperov zo Zvolena a Banskej Bystrice. V sobotňajšom zápase proti Zvolenu o víťazovi rozhodlo až predĺženie. Autorom víťazného gólu je kapitán Filip Bobál, ale hrdinom je Dannil Dmitriev. Dmitriev si v zápase pripísal hattrick a jednu asistenciu. V dnes sa mladí Slovanisti predstavili na ľade Banskej Bystrice, ktorej nedali šancu a vyhrali 5:1.Dorastencom patrí v priebežnej tabuľke tretie miesta. Na druhú Duklu Trenčín strácajú štyri body a na lídra zo Skalice deväť bodov.24. kolo HC ´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)Góly: 0:1 Dmitriev (Dinga, Habala) v presilovej hre, 0:2 Ševčík (Krauze, Jakab) v presilovej hre, 1:2 Melicher (Turiansky), 1:3 Habala (Dmitriev, Dinga), 1:4 Dinga (Dmitriev, Habala) v presilovej hre, 1:5 Dmitriev (Dinga)HC SLOVAN Bratislava: Vojvoda – Dmitriev, Krauze, Dinga, Jakab, Habala – Vavrušek, Drdan, Ševčík, Halászik, Kupka – Kompánek, Topor, Bobál, Šalka, Herák – Lepskii, Škorec, Sóos, Dvonč23. kolo HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava 4:5 po predĺžení (0:1, 3:1, 1:2, 0:1)Góly: 0:1 Dmitriev (Dinga), 0:2 Dinga (Dmitriev, Habala), 1:2 Halama (Nemec, Kelemen), 2:2 Zahradník (Šavrnoch, Kelemen), 3:2 Kelemen (Halama, Dubina), 4:2 Dubina, 4:23 Dmitriev (Jakab) v presilovej hre, 4:4 Dmitriev (Habala), 4:5 Bobál (Vavrušek)HC SLOVAN Bratislava: Vojvoda – Dmitriev, Divinský, Dinga, Jakab, Habala – Vavrušek, Drdan, Bobál, Halászik, Gabriel – Ševčík, Topor, Kompánek, Dvonc, Herák – Lepskii, Krauze, Sóos