Úspešná domáca séria: Toto sme chceli!

Belasí ukončili dlhú domácu sériu víťazstvom nad Jugrou.

Desať zápasov na domácom ľade v rade, 23 bodov z 30 možných, osem víťazstiev. Hráči HC Slovan Bratislava môžu byť po tejto dlhej šnúre veľmi spokojní a prispela k tomu aj posledná trojbodová výhra nad Jugrou Chanty-Mansijsk."Myslím si, že sme boli celý zápas lepší. Mali sme veľa šancí, mohli sme dať ešte štvrtý či piaty gól. Ale sme spokojní, ideme ďalej. Oba góly sme dostali dosť smolne, prvý padol po čudnom odraze od mantinelu a druhý bol tiež len nešťastne dorazený," zhodnotil duel strelec prvého gólu Žiga Jeglič.Belasí ukončili dlhú domácu sériu nielen víťazne, ale aj s dobrým pocitom: "Presne toto sme chceli, vedeli sme, že v tejto desaťzápasovej sérii musíme získať veľa bodov, ak chceme postúpiť do play off. Podarilo sa nám to a rovnako musíme pokračovať aj v stretnutiach vonku."