Urobili si z nás trhací kalendár

Slovan posadil Minsk na koňa vlastnými chybami, podľa Tomáša Starostu sa za takýto výkon treba hanbiť.

Ani zápas s Dinamom Minsk nepriniesol tímu HC Slovan Bratislava vytúžené body. Po prehre 4:6 si hráči v kabíne spytovali svedomie. "Začali sme zle, prehrávali sme 0:2, ale na konci prvej tretiny sa nám podarilo vyrovnať. Lenže do druhej tretiny sme mali opäť zlý vstup a vlastne počas celého zápasu sme výsledok len doťahovali. Takto sa hrať nedá, ako sme predviedli v tomto zápase. Jediné čo môžem povedať je, že za takýto výkon sa môžeme hanbiť," vyjadril sa bez príkras Tomáš Starosta. Skúsený obranca sa na ľade objavil po kratšej pauze spôsobenej zranením, do zápasu naskočil aj Vladimír Mihálik, vrátil sa aj Tomáš Netík, belasý lazaret sa však stále nezmenšuje. Najnovšie na zoznam pribudli Milan Bartovič a Michal Vondrka. Podľa Starostu však absencie hráčov neospravedlňujú výkony belasých: "Neviem, či doma máme zviazané ruky, proti Dynamu Moskva sme podali super výkon, proti Minsku to bolo presne naopak. Súper hral na pol plynu, urobili si z nás trhací kalendár a dávali góly do prázdnej brány. Robíme chyby, ktoré by sa nemali stávať a keď sa nám budú stávať aj ďalej, zápasy budú vyzerať tak, ako tento posledný s Minskom."