Ukončená dražba vianočných dresov

Fanúšikovia mohli spolu 22 exkluzívnych vianočných dresov dražiť od utorka 13. januára. Mimoriadne úspešná dražba vyvrcholila v sobotu 24. januára vo večerných hodinách.

Zverenci trénera Petriho Matikainena nastúpili v limitovanej edícii dresov v historicky prvom stretnutí HC SLOVAN, ktorý sa hral v SLOVNAFT Arene presne na Štedrý deň. Slovanisti si v ňom zmerali sily s ruským mužstvom Neftechimik Nižnekamsk a aj napriek vynikajúcemu obratu v tretej tretine si zo stretnutie neodniesli po prehre 4:6 ani bod.Na dražbu exkluzívnych vianočné dresov, ktorá prebiehala súbežne na weboch hcslovan.sk a hokejportal.net. prišlo spolu až 2572 ponúk, čo je zhruba o 300 viac ako v poslednej dražbe fialových dresov HC SLOVAN z Vianoc 2014. Najdrahším dresom tejto edície sa stal červený dres s čislom 61 a menom Bartovič v sume 3653 Eur. Dres nášho kapitána prekonal včera vo večerných hodinách o jediné euro vydražený fialový dres Mira Šatana a stal sa historicky najdrahším dresom v dražbách uskutočnených v spolupráci s webom hokejportal.net!Sumu 3000 Eur prekonal aj cenný artefakt populárneho českého útočníka Michala Vondrku, zastavil sa na čísle 3001 Eur. Tretím v poradí bol dres Ladislava Nagya v sume 1810 Eur. Najväčší súboj  bol o „trojku“ Martina Štajnocha, kde sme zaznamenali až 189 prihodení.  Najviac zberateľov, spolu 35 súperilo o dresy Petra Ölveckého a Andrej ŠťastnéhoVýťažok z mimoriadne úspešnej dražby vianočných dresov poputuje na materálne vybavenie detí v slovanistických prípravkách.Dražitelia, ktorí vydražili dresy zo zápasu s Neftechimikom Nižnekamsk, si ich môžu vyzdvihnúť od stredy 28.1.2015 v administratívnych priestoroch nášho klubu na 4. poschodí SLOVNAFT Areny Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Platba dresov je možná len v hotovosti. Vchod je z Trnavskej cesty hneď vedľa tréningových hál. Ostatných dražiteľov budeme kontaktovať telefonicky.HC SLOVAN Bratislava ďakuje všetkým dražiteľom za obrovský záujem o vôbec prvú edíciu vianočných dresov v histórii klubu.