Ukážte nám ako športujete a vyhrajte permanentku!

Až piatich z Vás odmeníme sezónnymi vstupenkami pre ročník 2020/21.

HC SLOVAN Bratislava pripravil so svojim kondičným trénerom Róbertom Berešom pre všetkých hokejových fanúšikov zaujímavú tréningovú výzvu. Ukážte nám ako si v domácich podmienkach krátite dni športom a päť z Vás vyhrá permanentku na novú sezónu 2020/21.Hokejový ročník 2019/20 je pre hrozbu šíriaceho sa koronavírusu COVID-19 žiaľ predčasne ukončený naprieč všetkými vekovými kategóriami nášho klubu. HC SLOVAN plne rešpektuje nariadenia štátnych orgánov a neorganizuje žiaden spoločný tréningový proces, pričom apeluje na svojich fanúšikov, aby zostali doma. Napriek tomu má klub snahu, aby sa naši hráči v dlhej prestávke od hokeja udržiavali a športovali individuálne v domácich podmienkach.Dlhoročný kondičný tréner HC SLOVAN Bratislava Róbert Bereš preto pre všetky kategórie pripravil sériu tréningových videí, ktoré nájdete TU. Nezostane však iba pri členoch nášho klubu.Všetkým fanúšikom umožňujeme pridať sa k nám, resp. ukázať ako v týchto dňoch športujete Vy! Pridajte Vaše videá na sociálnu sieť Instagram, nezabudnite v nich označiť oficiálny profil HC SLOVAN Bratislava a hashtag #BelasaVyzva. Pre tých, ktorí účet na tejto sociálnej sieti nemajú, Vaše videá nám posielajte cez rôzne možnosti webových uschovní na email: webmanager@hcslovan.sk Zo všetkých zverejnených videí vyberieme päť najlepších a najoriginalnejších, z ktorých každý vyhrá jednu sezónnu vstupenku na nový ročník 2020/21! Tešíme sa na Vaše športové umenie a schopnosti!