S uzdraveným Virtom, v bráne Marek Čiliak

HC SLOVAN Bratislava v prvom domácom zápase sezóny dnes o 17:00 h proti Lokomotivu Jaroslavľ.

Tréneri pošlú od úvodných minút do brány Mareka Čiliaka, proti Lokomotivu budeme hrať na sedem bekov. Nezmená je dvojica Michal Sersen, Éric Gélinas, takisto aj Andrej Meszároš, Mário Grman, tretí pár je v zložení Adam Jánošík, Nick Schaus. Siedmy bek je napísaný Patrik Bačík.Na prvé buly zápasu sa postaví Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík. Kyle Chipchura je centrom druhého útoku s krídelníkmi Máriom Lunterom a Adamom Liškom. Do hry sa vracia Patrik Virta, hrať bude na krídle formácie s Chadom Rauom a Tomášom Hrnkom. Spolu bude na ľade čisto slovenský útok Marek Sloboda, Eduard Šimun a Dávid Buc. Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Gélinas, Sersen, Červený, Taffe, Řepík – Meszároš, Grman, Lunter, Chipchura, Liška – Jánošík, Schaus, Hrnka, Rau, Virta – Bačík, Sloboda, Šimun, Buc.Sprievodné aktivity počas zápasu:
Príďte sa po 1. tretine odfotiť s dnes nehrajúcim obrancom HC SLOVAN Lukášom Klokom do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)

Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Obrie piškvorky.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 VIP SkyLounge vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.