U15 s výhrou na domácom ľade

Víťazný prvý zápas v nadstavbe \"Zápas - Stred\" na domácom ľade.

Prvý zápas U15 na domácom ľade proti Skalici vyšiel na výbornú. Od prvej minúty zápasu sa hral svižný hokej zo strany na stranu. Zápas mal tri dejstvá. Prvé dejstvo „zohrievanie motora“. Videli sme niekoľko pekných akcií, no padol len jeden gól z hokejky nášho Andreja Škultétyho. Druhé dejstvo „rozbeh“. Tam kde sa skončila prvá tretina, druhá začala. Akcia za akciou, zákrok za zákrokom, osobné strety, niekoľko gólov z oboch strán. Tretie dejstvo „finiš“. Posledná tretina nám vyústila v boj o každý centimeter ľadu so skvelým finišom pre nás. Chalani porazili svojho súpera 7:4 a pripísali si dôležité body do priebežnej tabuľky.Po včerajšom zápase im patrí druhé miesto za Duklou Trenčín.3. kolo nadstavba „Západ – Stred“HC SLOVAN Bratislava – MHKM Skalica 7:4 (1:0, 3:2, 3:2)Góly: 1:0 Škultéty (Kupka, Turanský), 1:1 Čulen (Kadlečík) v oslabení, 2:1 Vitaloš (Kupka, Turanský), 3:1 Kupka (Škultéty), 4:1 Koza (Adamovič, Papaj), 4:2 Sečkár (Balát, Čulen), 5:2 Včelka (Šnajnar, Kupka) v presilovej hre, 5:3 Sečkár (Čulen, Kočka), 6:3 Iskhakov (Vitaloš, Jendek) v presilovej hre, 7:3 Jendek (Papaj), 7:4 Kadlečík (Balát)HC SLOVAN Bratislava: Antala, Sabo – Adamovič, Vitaloš, Šandor, Miklovič, Koza – Kupka, Hatina, Kupka, Škorec, Turanský – Papaj, Sárossy, Šnajnar, Iskhakov – Fiala, Kováč, Jendek, Roháček, Majský - Včelka