Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Typický Nedorostov gól: Ako pichnutie do ...

0 0

Belasí zdolali Kazaň, víťazstvo v predĺžení zariadil Václav Nedorost.

$article->fk_main_image->title

Hráči HC Slovan Bratislava predviedli diametrálne odlišný výkon ako v predchádzajúcom domácom dueli proti Nižnekamsku. S favorizovanou Kazaňou odohrali výbornú partiu a najmä v prvých dvoch tretinách boli jasne lepší. V treťom dejstve im už síce trochu dokázali sily, ale nakoniec zaslúžene získali dva body po predĺžení, keď tri sekundy pred koncom nadstaveného času rozhodol Václav Nedorost.

"Hráme veľmi dobre proti silným súperom a potom sem prídu tímy ako Nižnekamsk alebo Medveščak a vyzerá to, akoby sme vôbec nevedeli hrať hokej a oni si s nami robia, čo chcú. Ale proti tým silnejším, teda s výnimkou Petrohradu, ktorý jasne dominoval, sme odohrali super zápasy, doma i vonku. Takže teraz nesmieme zaspať na vavrínoch, pretože jeden zápas neznamená celú sezónu. Ak by sme najbližšie prehrali s Ladou, tak to bude rovnaké, ako po stretnutí s Nižnekamskom. Ľudia nás vypískajú a budú na nás kričať. A to sa nesmie stať, musíme hrať rovnako, ako sme hrali prvé dve tretiny proti Kazani," rozhovoril sa v šatni český útočník.

Belasí sa môžu vždy spoľahnúť na podporu fanúšikov, ale rovnako musia počítať aj s prejavmi nevôle, keď bratislavský tím hrá pod svoje možnosti. "Počas hry fanúšikov neriešime, skôr nás vytáča, že niekedy na ľade vyzeráme ako klauni, ako to bolo v zápase s Nižnekamskom, ktorý je niekde na konci tabuľky. Za dve tretiny bolo rozhodnuté a to sme ešte mohli ďakovať gólmanovi. Aj keď ho vystriedali, tak ho diváci právom vytlieskali," vrátil sa ešte k predchádzajúcemu nevydarenému stretnutiu.

To už je však dávno za na nami, dôležité sú momentálne dva body, ktoré hráči Slovana vybojovali so silným AK Bars. A nemalou mierou sa o ne zaslúžil práve Václav Nedorost. Agilnou hrou pred bránkou súpera tesne pred koncom predĺženia strelil víťazný gól. "Neviem prečo, ale dnes bolo v hale mimoriadne teplo, čiže aj ľad bol samá diera, čo nám uberalo sily. A môj presný zásah? Bol to taký typický môj gól. Nijaký krásavec, len pichnutie ako do h***a!"

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem