Šancu dostane opäť niekoľko mladíkov

Do zápasu proti Spartaku Moskva (12:00 h) nenastúpi chorá dvojica Tomáš Matoušek a Tomáš Zigo.

Tréneri Slovana urobili v zostave pre záverečný zápas na Mountfield Cupe proti Spartaku Moskva niekoľko zmien v defenzíve aj v ofenzíve. Štyri obranné páry budú hrať v zložení Michal Sersen, Patrik Bačík - Andrej Meszároš sa predstaví vedľa Martina Štajnocha, Eduard Šedivý je napísaný s Maticom Podlipnikom. Šancu zahrať si proti silnému tímu KHL dostane aj Marek Hudec a Daniel Demo.Trojgólový turnajový strelec Radovan Puliš je dnes krídlom prvého útoku spoločne s Marekom Slobodom a centrom Roman Kukumbergom. Milan Kytnár nastúpi medzi Michaelom Vandasom a Jindřichom Abdulom. Michel Miklík je členom tretej formácie s mladíkmi Filipom Bobálom a Jakubom Urbánkom. Štvrtý útok mladíkov tvorí Miloš Fafrák, Ján Ševčík a Marek Valach.Zostava HC SLOVAN:
B: Habal
1. Sersen, Bačík - Sloboda, Kukumberg, Puliš