Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Tri decembrové duely v predaji

0 0

V sieti Ticketportal si fanúšikovia Slovana môžu zakúpiť vstupenky na nasledujúce tri domáce zápasy.

$article->fk_main_image->title

Slovanisti sa na začiatku decembra stretnú doma s dvoma poprednými celkami z Východnej konferencie, domácu sériu uzavrú s konferenčným rivalom a súperom v boji o vyraďovaciu časť Dinamom Riga. 

Po návrate z trojzápasového tripu čaká na belasých v stredu 5. decembra o 18:30 h Salavat Julajev Ufa. Országhovi zverenci majú Salavatu čo vracať, na jeho ľade podľahli na začiatku októbra 1:4. Výkony, ktoré Ufa podáva, by jej mali bez väčších problémov zabezpečiť miestenku v playoff Východnej konferencie, no mužstvo ruského kouča Nikolaja Culygina bojuje o čo najlepšiu východiskovú pozíciu. Pomáha mu k tomu aj produktívna severská ofenzívna sila v podobe Teemu Hartikainena, Joonasa Kemppainena, Linusa Omarka, obrancu Phillipa Larsena, či spoľahlivého gólmana Juhu Metsolu. Z ruských hráčov patrí k najlepším Anton Burdasov.

VSTUPENKY NA ZÁPAS HC SLOVAN – SALAVAT JULAJEV UFA (STREDA 5.12.2018 O 18:30 H) – ZAKÚPITE TU.

O tri dni neskôr, teda v sobotu 8. decembra o 17:30 h privíta HC SLOVAN obhajcu Gagarinovho pohára z Kazane. Ak Bars aj v tejto sezóne myslí na najvyššie ciele. Tím Zinetulu Biljaletdinova je opäť vyskladaný veľmi dobre, keď zvučné mená legionárov dopĺňajú domáci hokejisti. Lídrami v kanadskom bodovaní sú Jiří Sekáč, Justin Azevedo, dokonca obranca Paul Postma, či Anton Lander. Veľkou hviezdou mužstva je rekordér KHL a päťnásobný víťaz Gagarinovho pohára Daniis Zaripov. V tíme pôsobí aj obranca Andrej Markov s viac ako 1000 zápasmi v NHL, či známy gólman Emil Garipov.

VSTUPENKY NA ZÁPAS HC SLOVAN – AK BARS KAZAŇ (SOBOTA 8.12.2018 O 17:30 H) – ZAKÚPITE TU.

Vo veľmi dobrom svetle sa v aktuálnom ročníku KHL ukazuje lotyšský zástupca v lige z Rigy. Dinamo v tejto sezóne dokázalo poraziť aj favoritov a právom patrí k ašpirantom na účasť v playoff. V metropole Lotyšska sa svojimi výkonmi a bodovými ziskami utrhla dvojica legionárov, útočník Linus Videll a kanadský obranca Matthew Maione. Lídrov v produktivite ako tak stíha domáca dvojica Lauris Darzinš a Mikelis Redlihs. Hlavného trénera Girtsa Ankipantsa teší aj lotyšský brankár Kristers Gudlevskis, ktorý je po návrate spoza mora veľkou oporou mužstva.

VSTUPENKY NA ZÁPAS HC SLOVAN – DINAMO RIGA (STREDA 12.12.2018 O 18:30 H) – ZAKÚPITE TU. Na tento zápas je možné využiť voucher "Zober svojho priateľa" z permanentkového balíčka. Podrobnejšie informácie nájdete v samostatnom článku.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem