Tri atraktívne domáce zápasy v predaji

HC SLOVAN doma najbližšie proti trojici Dynamo Moskva, Lokomotiv Jaroslavľ, SKA Petrohrad.

Slovanisti sa stretnú so súpermi, s ktorými vstúpili do aktuálneho ročníka. Na konci augusta vtedy na ľade troch veľkých favoritov nezískali an bod, v Bratislave by však chceli aj s pomocou svojich fanúšikov spraviť do tabuľky čo možno najvyšší bodový zisk.Prvým súperom našich hráčov bude po dueloch na ďalekom výjazde v pondelok 23. októbra Dynamo Moskva. Z tímu protivníka sa zatiaľ najviac bodovo darí Andrejovi Alexejovi, za Dynamo podáva dobré výkony aj bývalý zverenec Eduarda Zankoveca z Astany Dustin Boyd, lotyšský kanonier Martins Karsums, či známy ruský útočník Jevgenij Arťuchin.Vstupenky na zápas s Dynamom Moskva (23.10. 19:00) ZAKÚPITE TU!Už o dva dni neskôr zavíta do Bratislavy Lokomotiv Jaroslavľ. Vedenie tímu po neuspokojivých výsledkoch odvolalo trénera Vladimira Kudašova, jeho nástupcom sa stal známy tréner Dmitrij Kvartalnov, naposledy viedol CSKA Moskva. Lokomotiv naháňa súperom strach najmä útočníkmi Petri Kontiolom, Brandonom Kozunom,  či držiteľom Stanley Cupu Maximom Talbotom. Kapitánom tímu je Staffan Kronwall.Vstupenky na zápas s Lokomotivom Jaroslavľ (25.10. 19:00) ZAKÚPITE TU!Azda najväčší favorit súťaže a zároveň v prebiehajúcom ročníku 2017/18 absolútne suverénny SKA Petrohrad sa na ľade Zimného štadióna Ondreja Nepelu predstaví v poslednom stretnutí v piatok 27. októbra. Veľkoklub netreba príliš predstavovať, tréner Oleg Znarok disponuje menami ako Iľja Kovaľčuk, Pavel Dacjuk, Nikita Gusev, Sergej Plotnikov, či obrancovia Maxim Čudinov a Patrik Hersley.Vstupenky na zápas s SKA Petrohrad (27.10. 19:00) ZAKÚPITE TU!