Tretia krajina za štyri dni

Až do pondelka sa hokejisti Slovana budú zdržiavať v Rige.

Hráči HC SLOVAN nenadviazali v piatok podvečer na víťazstvo na ľade SKA Petrohrad a v Helsinkách podľahli Jokeritu 0:4. Domáci sa presadili vo všetkých tretinách a využili na strelenie gólu každé zaváhanie belasých.Slovanistom po prehre nebolo príliš do reči, hráči sa venovali cvičeniam v posilňovni, na bicykloch  a následnému baleniu svojich výstrojí. Z Hartwall Areny hráči prešli na letisko Vantaa a z neho do lotyšskej Rigy. Na rozdiel od predošlého mesta tak výprava zvolila okamžitý odlet.Hokejisti Slovana dosadli na letisko v hlavnom meste pobaltskej krajiny po 55 minútach pokojného letu pred polnocou. Prechodným domovom Slovanistov je v Rige tak ako obvykle, i v sezóne 12/13, 13/14 a v tomto ročníku tretíkrát Radisson Elisabeth v centre mesta. Hokejisti si môžu prvú noc dlhšie pospať, tréning v Riga Arene je naplánovaný na 14:30