Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Tréningy belasých počas olympijskej prestávky

0 0

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava po desaťdňovom voľne už týždeň zarezávajú v podmienkach ZŠ Ondreja Nepelu.

$article->fk_main_image->title


Zverenci bieloruského trénera Eduarda Zankoveca sa po oddychu, ktorý niekorí hráči využili aj na dovolenky v exotických destináciách, stretli v pondelok 5. februára v kabíne ZŠ Ondreja Nepelu, kde podľa pripraveného plánu absolvujú denne tréningové jednotky.

„Spoločne s trénerským tímom sme hráčom stanovili program, ktorý obsahuje okrem tréningov na ľade a tréningov na suchu v každom týždni aj nejaký ten deň voľna. Zápas proti Viťazu je ešte ďaleko a preto nie je potreba zarezávať denno denne. Chcem, aby chlapcov tréningy na ľade bavili. Smerujeme samozrejme k tomu, aby sme posledné zápasy v základnej časti súťaže zvládli a získali čo najviac bodov. Verím, že pokoríme bieloruský Minsk a s vynikajúcimi fanúšikmi sa rozlúčime najlepšie, ako to len pôjde,“ povedal bieloruský tréner Eduard Zankovec.

Aj v prvý deň aktuálneho týždňa majú belasí voľno, ďalší tréningový program je naplánový na utorok 13. februára.

Aktuálne trénuje pod vedením Eduarda Zankoveca, Rudolfa Jendeka a Róberta Petrovického celkom 19 hokejistov. Tých doplnia v novom týždni aj hráči s dvojcestnými zmluvami, ktorí nastupujú v slovenskej extralige na základe striedavých štartov, t.j. Patrik Bačík, Marek Hecl, Boris Sádecký, Pavol Skalický.

Slovanisti tak na záverečné zápasy sezóny proti Viťazu Podoľsk (27.2.) a Dinamu Minsk (1.3.) nastúpia s dostatočne širokým kádrom. Ak sa tak tréneri rozhodnú, k dispozícii môžu mať navyše aj olympionika Patrika Lampera, či Juraja Bezúcha, ktorí majú taktiež platné dvojstranné kontrakty KHL s naším klubom.

Káder HC SLOVAN v aktuálnom tréningovom procese: Štěpánek, Sedláček, Kožiak – Sersen, Meszároš, Švarný, Černý, Després, Hedera, (Bačík) – Boychuk, Garbutt, Genoway, Hrnka, Réway, Sherbatov, Sloboda, Šťastný, Viedenský, Baranov, (Hecl), (Sádecký), (Skalický), (Lamper), (Bezúch).

Fotogalériu z tréningového procesu nájdete TU. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Rau Chad 0 0
7. Sukel Matus 0 0
8. Liska Adam 0 0
9. Virta Patrik 0 0
10. Chipchura Kyle 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím