Tréneri ponechali zostavu v pôvodnom zložení

HC SLOVAN už o dve hodiny na ľade zatiaľ doma nezdolaných Michaloviec.

Belasí na východe Slovenska vyrukujú s rovnakou zostavou, ktorá zvládla piatkový domáci zápas so Zvolenom. Na pozícii brankára sa budeme opäť spoliehať na Barryho Brusta, do zápasu bude ako gólman číslo dva pripravený Vladislav Habal.Z piatka dvojgólový Tomáš Zigo má vo svojom útoku Michaela Vandasa a Radovana Bondru. Radovan Puliš a Jindřich Abdul budú spolupracovať s Romanom Kukumbergom. V útoku číslo tri sa predstaví Milan Kytnár s krídlami Michelom Miklíkom a Tomášom Matouškom. Do hry sa dostanú aj mladíci Marek Sloboda, Jakub Urbánek a Roman Žitný. Trinástym útočníkom je Dominik Jendek. Obrana je bez zmeny a v rovnakých dvojiciach už niekoľko stretnutí. Michal Sersen tvorí defenzívny pár s Patrikom Bačíkom, Andrej Meszároš s Martinom Štajnochom. Tretia obrana je v zložení Eduard Šedivý, Matic Podlipnik. Do hry bude pripravený zasiahnuť aj Marek Hudec.Zostava HC SLOVAN:
Brust (Habal)
Sersen, Bačík – Bondra, Zigo, Vandas
Meszároš, Štajnoch – Abdul, Kukumberg, Puliš
Šedivý, Podlipnik – Matoušek, Kytnár, Miklík
Hudec, Jendek – Sloboda, Urbánek, Žitný Zápas Dukla Ingema Michalovce - HC SLOVAN Bratislava môžete od 16:50 h sledovať na RTVS2.