Tréner Slovana: Nechali sme sa uniesť a to nás stálo bod!

Po návrate z tripu je jeden voľný deň málo!

Pred zápasom s Lokomotivom Jarosľavl by dva body bral, ale po skončení stretnutia ho škrelo, že belasí bod stratili. Hlavný kouč Slovana Miloš Říha mal na tlačovke zmiešané pocity: "Máme za sebou náročný trip a som rád, že hráči k zápasu takto pristúpili. Po takomto výjazde má každé mužstvo štyri, päť dní voľno, bohužiaľ, my sme mali len jeden a museli sme hrať. Takže som rád, že sme to takto zvládli."Duel s Lokomotivom sa nakoniec lámal v nerovnovážnom počte, keď sa zbytočne nechal vylúčiť Jeff Taffe. Hoci ho Miloš Říha za tento zákrok určite nepochválil, ťažké srdce mal aj na hráčov súpera: "Chalanov sme upozorňovali, že budú provokovať. Podľa mňa hrali veľmi nečisto, bol to veľmi nečistý súper. Ak sme sa sa ich len dotkli, tak hneď vyskakovali. Podľa mňa, takéto mužstvo ako Lokomotiv, nepotrebuje takto hrať. Nechali sme sa uniesť a to nás stálo bod naviac."