Trápili sme sa celý zápas

Belasí strelecky nad Rigou dominovali, ale efekt to neprinieslo.

Po triumfe nad Jokeritom Helsinki očakával vypredaný bratislavský štadión ďalšie víťazstvo. Hráči HC Slovan Bratislava sa však v stretnutí s Dinamom Riga trápili a nakoniec podľahli lotyšskému tímu 1:2 po samostatných nájazdoch. Po prvej tretine síce vyhrávali 1:0, ale ďalší presný zásah už pridať nedokázali, hoci mali výraznú streleckú prevahu."Bol to ťažký zápas, bohužiaľ, keby sme v prvej tretine dali viac gólov, tak by to dopadlo úplne inak. Lenže sme ich nedali a potom sme sa trápili celé stretnutie. Síce sme ich prestrieľali, ale efektivita žiadna," zhodnotil duel kapitán domáceho mužstva Andrej Meszároš.Proti poslednému tímu Západnej konferencie chceli belasí bodovať naplno, ale opäť akoby mali zviazané ruky: "Pre nás je každý zápas ťažký, či je to slabší alebo ľahší súper. Dnes nám vôbec nešli nohy a dať jeden gól  z toľkých striel, je veľmi málo. Čo k tomu dodať ..."