Logo

Správy

Ticket Shop
MHk 32 Liptovský Mikuláš
22 Okt
HC SLOVAN Bratislava
17:00
Doma Vonku

Toto víťazstvo je veľkou vzpruhou pre celé mužstvo

0 0

Prinášame Vám hlasy dvoch hráčov HC SLOVAN Bratislava, ktorí mali dnes výrazný podiel na cennom víťazstve v Košiciach.

$article->fk_main_image->title

Roman Stantien, hlavný tréner: "Vstup do súťaže je vždy ťažký. Zápas bol od začiatku do konca vyrovnaný, fantastický výkon predviedol náš brankár, chalani perfektne blokovali strely, pomáhali si, čo je veľmi pozitívne."

Martin Štajnoch: "Je to super víťazstvo a veľká vzpruha pre celé mužstvo. Začať ligovú súťaž takýmto spôsobom je výborné pre každý tím. Dnes sme sa presvedčili, že môžeme stavať na dvoch gólmanoch, čo je pre ďalší priebeh ligy výborné poznanie. Verím, že tento herný prejav, ktorý sme dnes ukázali, nám bude fungovať aj v ďalších zápasoch."

Vladislav Habal: "Celý zápas sme odohrali výborne. Bola paráda, koľko striel dokázali chlapci zblokovať v tom dlhom oslabení. Myslím, že sme dnes vyhrali úplne zaslúžene a týmto spôsobom hry sa budeme prezentovať aj v ďalšom priebehu ligy. Mne osobne sa tu chytalo výborne. Azda s výnimikou vlaňajšieho play off som nezažil takú atmosféru, ako dnes večer. Dá sa povedať, že som si to užíval."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Ranford Brendan 4 6
2. Studenič Marián 4 4
3. Sersen Michal 4 3
4. Buček Samuel 4 3
5. Harris Brant 4 3
6. Ališauskas Nerijus 4 3
7. Zigo Tomáš 4 2
8. O'Donnell Brendan 4 2
9. Kytnár Milan 4 2
10. Meszároš Andrej 4 1

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem