Tím Slovana sa ukázal fanúšikom

Celé mužstvo HC SLOVAN Bratislava prišlo medzi svojich fanúšikov do nákupného centra Central.

Deň pred generálkou na budúcotýždňový štart základnej časti Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) mali fanúšikovia HC SLOVAN Bratislava šancu stretnúť sa s kompletným A-tímom "belasých" na autogramiáde. Tá bola spojená s oficiálnym predstavením kádra. V nákupnom centre Central sa predstavili všetci noví hráči, vrátane brankárov Jakuba Štěpánka, Mareka Mazanca, obrancov Nicka Eberta, Tommiho Taimiho, aj útočníkov Jana Buchteleho, Michala Řepíka, či Teemuho Ramstedta.

"Je super takto pred sezónou stretnúť sa s fanúšikmi. Verím, že sme ich potešili podpismi. Bola to fajn akcia," povedal útočník Marek Viedenský, ktorý v Slovane pôsobí od leta 2015.Už vo štvrtok nastúpi bratislavský klub v prípravnom zápase na ľade Banskej Bystrice. "Bude to náročný duel. Banská Bystrica bude chcieť ukázať, že vyhrala ligu zaslúžene. Musíme sa už chystať na KHL," myslí si Viedenský.Prvé súťažné stretnutie čaká na Slovan v stredu 23. augusta, absolvuje ho v Petrohrade proti obhajcovi Gagarinovho pohára SKA. "Tam nás čaká ešte ťažší zápas, o výsledku sa však rozhodne na ľade," doplnil 26-ročný center.