Logo

Správy

Najbližší zápas

Nedeľa o 18:00
Zápas vysiela Sport 1
vs
HC SLOVAN Bratislava
HC'05 Banska Bystrica
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
HK DUKLA Trenčín
0
HC SLOVAN Bratislava
3
Doma Vonku

Tím Slovana prilákal opäť množstvo fanúšikov

0 0

V nákupnom centre Centrál sa uskutočnilo tradičné predsezónne podujatie HC SLOVAN Bratislava.

$article->fk_main_image->titleKompletný káder belasých sa svojim fanúšikom predstavil iba tri tri dni pred ostrým štartom súťaže, kedy vycestujeme na horúci ľad do Košíc. Ešte pred samotným hlavným bodom programu - príchodu mužstva - mohli fanúšikovia v súťažiach získať vstupenky na domáce zápasy, fotografiu s obľúbeným maskotom Harvym a vidieť tiež vystúpenia našich HC SLOVAN Cheerleaders. 

Slovanistov v NC Centrál krítko po 17. hodine privítalo opäť množstvo fanúšikov. Zvedaví  boli na hráčov, ktorí sa po siedmich sezonach v KHL opäť zapoja do bojov v najvyššej slovenskej súťaži. Belasí sa v Centráli predstavili v kompletnom zložení, nechýbal gólman Barry Brust, ktorý si vyslúžil azda najväčší aplauz, či kapitán mužstva Michal Sersen a bratislavský rodák Roman Kukumberg.

„Fanúšikovia tu boli vždy skvelí, aj to bol jeden z dôvodov prečo som sa do Bratislavy veľmi tešil. Verím, že nám výjde sezóna a dobrými výkonmi ich potešíme na ľade,“ povedal Barry Brust.

„Napriek tomu, že v Slovane som pôsobil niekoľko sezón, je pre mňa táto akcia premirová. Prekvapilo ma množstvo prítomných fanúšikov. Ich podporu budeme potrebovať aj v zápasoch,“ vyjadril sa Roman Kukumberg.

Celý mančaft vrátane trénerov sa viac ako hodinu venovali svojim fanúšikom, z ktorých nikto neodchádzal domov bez podpisu svojho obľúbeného hráča. Ďalšia príležitosť vidieť naše mužstvo bude už v tradičnom hokejovej výstroji, v stretnutí 3. kola našej najvyšej súťaže, kedy v utorok o 18:30 h privítame v prvom domácom zápase HC MIKRON Nové Zámky.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 3 4
2. Bondra Radovan 3 4
3. Vandas Michael 3 4
4. Kytnár Milan 3 3
5. Štajnoch Martin 3 2
6. Puliš Radovan 3 2
7. Abdul Jindřich 3 2
8. Bačík Patrik 3 1
9. Urbánek Jakub 3 1
10. Matoušek Tomáš 3 1

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem