Logo

Správy

Najbližší zápas

Dnes o 18:30
Zápas vysiela Sport 1
vs
HC SLOVAN Bratislava
HK Poprad
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
HC SLOVAN Bratislava
29 Jan
HK Poprad
18:30
Vstupenky
Doma Vonku

Tím Slovana prilákal opäť množstvo fanúšikov

0 0

V nákupnom centre Centrál sa uskutočnilo tradičné predsezónne podujatie HC SLOVAN Bratislava.

$article->fk_main_image->titleKompletný káder belasých sa svojim fanúšikom predstavil iba tri tri dni pred ostrým štartom súťaže, kedy vycestujeme na horúci ľad do Košíc. Ešte pred samotným hlavným bodom programu - príchodu mužstva - mohli fanúšikovia v súťažiach získať vstupenky na domáce zápasy, fotografiu s obľúbeným maskotom Harvym a vidieť tiež vystúpenia našich HC SLOVAN Cheerleaders. 

Slovanistov v NC Centrál krítko po 17. hodine privítalo opäť množstvo fanúšikov. Zvedaví  boli na hráčov, ktorí sa po siedmich sezonach v KHL opäť zapoja do bojov v najvyššej slovenskej súťaži. Belasí sa v Centráli predstavili v kompletnom zložení, nechýbal gólman Barry Brust, ktorý si vyslúžil azda najväčší aplauz, či kapitán mužstva Michal Sersen a bratislavský rodák Roman Kukumberg.

„Fanúšikovia tu boli vždy skvelí, aj to bol jeden z dôvodov prečo som sa do Bratislavy veľmi tešil. Verím, že nám výjde sezóna a dobrými výkonmi ich potešíme na ľade,“ povedal Barry Brust.

„Napriek tomu, že v Slovane som pôsobil niekoľko sezón, je pre mňa táto akcia premirová. Prekvapilo ma množstvo prítomných fanúšikov. Ich podporu budeme potrebovať aj v zápasoch,“ vyjadril sa Roman Kukumberg.

Celý mančaft vrátane trénerov sa viac ako hodinu venovali svojim fanúšikom, z ktorých nikto neodchádzal domov bez podpisu svojho obľúbeného hráča. Ďalšia príležitosť vidieť naše mužstvo bude už v tradičnom hokejovej výstroji, v stretnutí 3. kola našej najvyšej súťaže, kedy v utorok o 18:30 h privítame v prvom domácom zápase HC MIKRON Nové Zámky.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 43 53
2. Zigo Tomáš 43 43
3. Puliš Radovan 42 35
4. Meszároš Andrej 42 25
5. St. Pierre Martin 26 22
6. Bondra Radovan 42 20
7. Šedivý Eduard 43 18
8. Kytnár Milan 31 17
9. Bačík Patrik 43 16
10. Sersen Michal 43 16

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem