Logo

Správy

SlovanPositive

Tím Slovana prilákal opäť množstvo fanúšikov

0 0

V nákupnom centre Centrál sa uskutočnilo tradičné predsezónne podujatie HC SLOVAN Bratislava.

$article->fk_main_image->titleKompletný káder belasých sa svojim fanúšikom predstavil iba tri tri dni pred ostrým štartom súťaže, kedy vycestujeme na horúci ľad do Košíc. Ešte pred samotným hlavným bodom programu - príchodu mužstva - mohli fanúšikovia v súťažiach získať vstupenky na domáce zápasy, fotografiu s obľúbeným maskotom Harvym a vidieť tiež vystúpenia našich HC SLOVAN Cheerleaders. 

Slovanistov v NC Centrál krítko po 17. hodine privítalo opäť množstvo fanúšikov. Zvedaví  boli na hráčov, ktorí sa po siedmich sezonach v KHL opäť zapoja do bojov v najvyššej slovenskej súťaži. Belasí sa v Centráli predstavili v kompletnom zložení, nechýbal gólman Barry Brust, ktorý si vyslúžil azda najväčší aplauz, či kapitán mužstva Michal Sersen a bratislavský rodák Roman Kukumberg.

„Fanúšikovia tu boli vždy skvelí, aj to bol jeden z dôvodov prečo som sa do Bratislavy veľmi tešil. Verím, že nám výjde sezóna a dobrými výkonmi ich potešíme na ľade,“ povedal Barry Brust.

„Napriek tomu, že v Slovane som pôsobil niekoľko sezón, je pre mňa táto akcia premirová. Prekvapilo ma množstvo prítomných fanúšikov. Ich podporu budeme potrebovať aj v zápasoch,“ vyjadril sa Roman Kukumberg.

Celý mančaft vrátane trénerov sa viac ako hodinu venovali svojim fanúšikom, z ktorých nikto neodchádzal domov bez podpisu svojho obľúbeného hráča. Ďalšia príležitosť vidieť naše mužstvo bude už v tradičnom hokejovej výstroji, v stretnutí 3. kola našej najvyšej súťaže, kedy v utorok o 18:30 h privítame v prvom domácom zápase HC MIKRON Nové Zámky.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Meszároš Andrej 1 1
2. Bondra Radovan 1 1
3. Štajnoch Martin 1 1
4. Urbánek Jakub 1 1
5. Petráš Šimon 1 1
6. Abdul Jindřich 1 1
7. Kukumberg Roman 1 0
8. Hudec Marek 1 0
9. Podlipnik Matic 1 0
10. Zigo Tomáš 1 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem