Teším sa na fantastické publikum

Belasí sa chcú rozlúčiť so sezónou víťazstvom.

Na Hráčov HC Slovan Bratislava čaká rozlúčkový zápas so sezónou 2016/2017. Brány play off sa im tesne zatvorili, ale belasí sú odhodlaní bojovať až do konca. V predposlednom stretnutí zdolali Medveščak Záhreb po predĺžení, v poslednom dueli (s rovnakým súperom) sú odhodlaní potešiť divákov ešte viac."Chceme vyhrať a ukončiť ročník víťazstvom. V poslednom zápase musíme hrať lepšie v obrane, je to koniec sezóny a bude vypredané. Som tu už tretí rok a posledné dva roky bola vždy na záver sezóny výborná atmosféra. Už sa neviem dočkať a teším sa, že na štadióne bude plno," vyznal sa Žiga Jeglič.Počas rozhovoru padla aj otázka, či si slovinský útočník po závere sezóny v KHL predĺži sezónu v nejakej inej lige a či nemá ponuku aj z nejakého slovenského klubu. Večne usmievavý hokejista sa však len tajomne zatváril: "Ešte sa nič nevie, uvidíme. Teraz ešte nemôžem nič povedať ..."