Teraz v predaji aj permanentky do kotla na státie

Žiadosti o permanentky do sektoru B6 fanklub na státie prijíma občianske združenie Verní Slovanu.

Po ukončení oboch fáz predkupného práva na permanentky "HC SLOVAN KHL 2017-18" zostalo k dispozícii niekoľko desiatok miest aj v sektore B6 fanklub státie.Tieto permanentky sú odteraz v predaji za 220 eur a žiadosti prijíma oficiálny fanklub HC SLOVAN Bratislava - občianske združenie Verní Slovanu na emailovej adrese: r.kostolanyi@gmail.com.Sektor na státie B6 má maximálnu kapacitu 250 miest. Súčasný kotol vznikol po dohode vedenia o.z. Verní Slovanu s vedením HC SLOVAN, ako aj prevádzkovateľom Zimného štadióna Ondreja Nepelu krátko po vstupe klubu do KHL na jar 2012. "Kotol" na B6 je špecifický tým, že od majiteľov permanentiek a vstupeniek do tohto sektoru sa očakáva celozápasové aktívne povzbudzovanie domáceho tímu, znalosť jednotlivých sloganov a skandovačiek, spolupodieľanie sa na príprave chorea, ako aj účasť na ďalších aktivitách fanklubu v priebehu sezóny.Kúpu permanentky na státie v žiadnom prípade neodporúčame niekomu, kto neuvažuje o aktívnom povzbudzovaní počas zápasov a láka ho iba nižšia cena v porovnaní s ostatnými sektormi hľadiska.Ak máš záujem stať sa v novej sezóne súčasťou slovanistického kotla na B6 státí, stačí sa čo najskôr prihlásiť a registrovať na vyššie uvedenom kontaktnom maili. Permanentku na státie obdržíš ešte pred prvým prípravným zápasom novej sezóny v druhej polovici júla.