Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Teraz majú body s Kazaňou význam

0 0

To sú emócie, keď sa otáča zápas! Slovan si siahol na dno síl. Divákom bolo chlapcov v posledných minútach až ľúto. Dodali hráčom v závere množstvo síl. Posledných 6 minút Slovan dohrával na štyroch bekov.

$article->fk_main_image->title

Ivan Švarný po prvej tretine odstúpil, keďže hral so sebazaprením a s opichaným chrbtom, Kundrátek mal problémy s rukou a Starosta dostal osobný desaťminútový trest. Eufória z víťazstva tak dala zabudnúť na úvodnú tretinu. 
"Hrozný začiatok. Možno sme nezačali zle po hernej stránke, ale urobili sme veľkú hrúbku a dostali gól. Trošku nás to zrazilo dole. Celkovo bola prvá tretina z našej strany hrozná. Od druhej nastúpil na ľad iný tím, vynútili sme si presilovky a konečne nám to padlo. V kabíne dusno nebolo, ale museli sme si vydiskutovať niekoľko vecí. Keď tu hrá Kazaň, tak makáme, ideme do nich, pretože máme pred nimi rešpekt. Dnes sme si mysleli, že Lade dáme dva góly a bude po zápase. Ale v tejto lige nehrá zlý súper, čo nám aj ukázali. Tri body boli pre nás veľmi dôležité, som rád, že sme ich vybojovali. Keby sme prehrali, tak body s Kazaňou nemajú význam," povedal nám po stretnutí Václav Nedorost.
Na trip sa tak pôjde v dobrej nálade. "Určite. Čakajú nás najlepšie tímy súťaže, musíme byť pokorní a môžeme iba získať."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem